Forum Forum Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna Forum Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego

MARATON z Joanną Susmanek w Czeskim Filmie

360stopni

Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią 15:58, 09 Lis 2012    Temat postu: MARATON z Joanną Susmanek w Czeskim Filmie

We wtorek, 13.11, o godz. 19:00 zapraszamy do pubu Czeski Film (ul. Kiełbaśnicza 2) na projekcję filmu MARATON oraz spotkanie z Joanną Susmanek.

MARATON (The Spirit Of Maraton, reż. John Duhnam, 104 min.) to pierwszy film pełnometrażowy, który stara się uchwycić istotę, dramatyczność i wyjątkowość spektaklu rozgrywającego się podczas wyścigu na dystansie 42,195 kilometra. Kamera towarzyszy pięciu biegaczom – trójce amatorów i dwójce profesjonalistów – najpierw w trakcie przygotowań, a potem podczas zmagań w maratonie organizowanym w Chicago.

Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z Joanną Susmanek, która w lipcu zdobyła vice mistrzostwo Polski w triathlonie na dystansie Ironman 70.3 na zawodach Herbalife Susz Triathlon. Dystans ten, znany również jako połówka Ironmana, to : 1.9km pływania/ 90km roweru/ 21.1km biegu. Joanna trenuje niecałe dwa lata. Debiutowała w zeszłym sezonie na dystansie olimpijskim (1.5km pływania/40km rower/10km biegu) na zawodach w Radkowie, gdzie była 3-cia. Dwa lata z rzędu ukończyła także Panasonic Evolta Triathlon w Borównie na pierwszym miejscu oraz dwukrotnie Maraton Warszawski plasując się na 2-gim miejscu w kategorii wiekowej. W tym roku z życiowym wynikiem 3h 11min. W tym sezonie zdobyła również 2-gie miejsce na Triathlon Sieraków na dystansie Ironman 70.3. Przygodę z bieganiem rozpoczęła w 2009 roku. Pierwszy maraton ukończyła z wynikiem 3h 47min. W 2010 ukończyła ultramaraton w Bieszczadach. W celach na przyszłość wskazuje zakwalifikowanie się na Mistrzostwa Świata Ironman 70.3, a także ukończenie pełnego dystansu Ironman (3.8km pływania/180km rower/ 42.2km biegu). Chciałaby też złamać 3h w maratonie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)